شرکت پیشگامان توسعه کالا نماینده انحصاری روغن موتور پونته میلانو ایتالیا در ایران و منطقه خاورمیانه، ارائه‌کننده انواع روغن موتورهای بنزینی و دیزلی، روغن گیربکس های دستی و اتوماتیک، روغن ترمز و انواع محصولات مراقبت و نگهداری از خودرو

معرفی شرکت پیشگامان توسعه کالا

شرکت پیشگامان توسعه کالا به عنوان نماینده انحصاری روغن موتور پونته میلانو ایتالیا در ایران و منطقه خاورمیانه، ارائه کننده انواع روغن موتورها برای انواع خودروهای بنزینی و دیزلی، روغن گیربکس برای گیربکسهای دستی و اتوماتیک، روغن ترمز و انواع محصولات مراقبت و نگهداری از خودرو مطابق با استانداردهای بین المللی و استانداردهای کشور عزیزمان از سال 1395 مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت همواره تلاش می کند تا با رساندن محصولات با کیفیت و استاندارد به دست مشتریان، سلامت خودروی آنها را تضمین و به کارایی و قدرت هرچه بیشتر آن کمک نماید.
در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و محیط زیستی، کلیه محصولات و بسته بندی‌های این شرکت حتی الامکان سازگار با محیط زیست تولید می شوند تا قدمی در راستای حفظ محیط زیست نیز برداشته شود. 

این شرکت با دارا بودن نمایندگی انحصاری توزیع و فروش محصولات پونته میلانو ایتالیا در خاورمیانه و با معرفی محصولات روغن موتور اتوموبیل مولتی گرید و درجه های گرانروی مختلف با برند پونته میلانو، میکوشد تا شما را در انتخاب صحیح روغن موتور خودرو راهنمایی کند. در هنگام انتخاب روغن موتور برای خودروی خود کمی حساس تر شوید و با دقت بیشتری روغن موتور مناسب برای خودرو خود را انتخاب کنید. خرید روغن موتور مناسب و سازگار با موتور خودرو شما نه تنها باعث افزایش عملکرد موتور شده بلکه طول عمر آن افزایش میابد.

انواع روغن موتور پونته میلانو

کامل‌ترین پک روغن موتورخودرو برای هر نوع وسیله نقلیه

Ξ پونته برای هر خودرو برنامه ویژه ای دارد

روغن موتور های ایتالیایی پونته میلانو دارای 7 نوع روغن موتور مختلف با در نظر گرفتن عوامل و شرایط محیطی محصولات با بهترین مواد اولیه، در دو دسته مینرال و سنتتیک، به جهت بدست آوردن بالاترین کارایی مورد نیاز تولید کنندگان خودرو و تولید کنندگان محصولات مراقبت از خودرو تولید می‌شوند.

روغن موتور های پونته میلانو